Sprzedajemy lub oddajemy w najem gotowe do przejęcia lokale i obiekty przemysłowe zlokalizowane w funkcjonalnych parkach logistycznych. Segmenty w pełni niezależne, wykończone w stanie deweloperskim lub pod klucz, usytuowane są na wspólnym terenie Parku logistycznego SBU PARK ®.

Obiekty BTS - Built to suit, to obiekty przeznaczone pod wynajem, zbudowane zgodnie z wymogami przyszłego najemcy. Generalne Wykonawstwo - budujemy również obiekty na gruncie klienta. Procesem budowlanym zajmujemy się kompleksowo: doradzamy w wyborze gruntu, załatwiamy formalności, sporządzamy projekty, budujemy i nadzorujemy cały proces.

Projekty architektoniczne

W naszym biurze projektowym przygotowujemy projekty architektoniczne i wykonawcze, wizualizacje i prezentacje 3D, opracowujemy pełen zakres dokumentacji budowlanej w zakresie obiektu, infrastruktury, instalacji. Współpracujemy również z renomowanym biurem architektonicznym BAR_chitecture® z Poznania. Pośredniczymy w uzyskaniu niezbędnych zaświadczeń, pozwoleń i opinii.

Wykończenie pod klucz

Doradzamy przy planowaniu funkcjonalności i projektujemy wykończenie wnętrz prezentując rysunki, wizualizacje, filmy 3D. Z nami dobierzesz rodzaj okładzin, kolory, przegrody szklane, wykładziny, płytki, armaturę i wszystkie inne elementy wykończenia. Do dyspozycji mamy kilka ekip wykończeniowych i sprawdzonych dostawców materiałów oraz osoby nadzorujące cały proces wykończenia. Zostaw to nam, a wykończenie Cię nie wykończy!

Propozycja dla inwestorów kapitałowych pragnących zainwestować w nieruchomości komercyjne lub w firmę działającą na tym rynku i realizować określoną i gwarantowaną stopę zwrotu. Możemy zaproponować kilka modelowych rozwiązań inwestycji, w zależności od wielkości inwestowanego kapitału i oczekiwanej stopy zwrotu.