Misja

Czujemy się wyjątkowo, kiedy staramy się sprostać oczekiwaniom wyjątkowych ludzi. Ludzi, którzy w biznesie szanują więzi, relacje, rodzinę, wartości często pomijane w dużych korporacjach. Tworzymy przyjazne i funkcjonalne miejsca pracy dla mikro i małych firm, gdzie zawsze człowiek, czy to pracownik, czy kontrahent, są na pierwszym miejscu. W naszych projektach logistyka procesów i funkcjonalność użytkowa służy jej uczestnikom, spełnia autorskie wymagania wypracowane przez nich latami. Wartością dodaną, często cenioną przez otoczenie, jest ponadczasowy i nowoczesny design oraz doskonała lokalizacja. Naszą misją jest, aby budowane przez SBU Park sp. z o.o. obiekty dopełniały wizje ich przyszłych właścicieli.

Co budujemy?

SBU - Small Business Unit i MBU - Micro Business Unit, czyli obiekty przemysłowe dla małych i mikro firm, najczęściej o wielkości od 200-1200 m.kw i zawierające w sobie zintegrowane powierzchnie magazynowe lub produkcyjne z powierzchnią biurową i socjalną. Kompaktowa wielkość obiektu, dostosowana do charakterystyki danej firmy, z układem funkcjonalnym wpisuje się w indywidualny charakter użytkownika. Budynki powstają w parkach logistycznych, w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej oraz jako wolnostojące hale biurowo-magazynowe.

Jak to robimy?

Zajmujemy się całym procesem budowlanym od formalności po zagospodarowanie zielenią i wykończenie pod klucz. Obiekty budujemy w oparciu o projekty architektoniczne i wykonawcze opracowywane we własnym zakresie oraz w biurze architektonicznym Bar_chitecture®, przy wsparciu lojalnych i sprawdzonych firm wykonawczych, pod nadzorem specjalistów do spraw budownictwa i jakości. Ogromną wagę przykładamy do kwestii bezpieczeństwa, jakości, oszczędności energii i ochrony środowiska.

Kim jesteśmy?

SBU Park sp. z o.o. powołaliśmy do życia w 2014 roku, już jako wieloletni praktycy biznesu. Szukając godnych lokalizacji dla własnych firm, będących w fazie ciągłego rozwoju, natknęliśmy się na lukę rynkową właśnie w ofercie obiektów typu SMALL BUSINESS UNIT - obiektów dla małego biznesu, o specyficznych potrzebach co do funkcjonalności i lokalizacji. Od tego czasu postawiliśmy kilkadziesiąt obiektów, spełniając oczekiwania przedsiębiorców takich jak my. Dzisiaj grupa SBU to zespół pracowników i wykonawców liczący ponad 60 osób.

Zarząd SBU Park sp. z o.o.

Andrzej Koziełło

menedżer zarządzania projektami w branżach usługowej i budowlanej.


„W SBU zajmuję się kontaktem z kontrahentami. W pracy pociąga mnie kontakt z ludźmi, moc tworzenia, kreatywność i wyzwania formalne, a prywatnie moją pasją są żeglarstwo i motocykle”.

Remigiusz Konieczny

menedżer w branży hotelowej i nieruchomości, gdzie działa nieprzerwanie od 1999 roku, twórca wielu koncepcji biznesowych


„W firmie nadzoruję procesy budowlane nieruchomości komercyjnych, pracę zespołów projektowych. Budowa to dla mnie pasja i radość, a po godzinach oddaję się motoryzacji kolekcjonerskiej i sportowej.”