Inwestuj w nieruchomości komercyjne

Nieruchomości komercyjne to nadal bardzo dobra lokata kapitału w długim okresie. Obserwujemy ciągły napływ kapitału inwestycyjnego związanego z rynkiem obiektów przemysłowych, czy to magazynowych czy też produkcyjnych. Co więcej, nadal na rynku brakuje dostępnej i nowoczesnej oferty obiektów pod najem i do wykupienia na własność. Jeśli weźmiemy do tego pod uwagę sytuację z rosnącymi kosztami funkcjonowania firm w aspekcie rosnących kosztów energii, prądu czy gazu, to można przewidywać zwiększenie popytu na nowe, energooszczędne, nowoczesne obiekty magazynowo-produkcyjne. Jeśli podzielają Państwo z nami taką wizję przyszłości tego rynku, polecamy rozważyć następujące sposoby inwestowania:

Budowa obiektu na wynajem

Jako generalny wykonawca prac budowlanych oraz samodzielny inwestor od lat budujemy parki logistyczne i samodzielne obiekty BTS, które wpasowują się w potrzeby rynku mikro i małych firm (MBU i SBU). Proponujemy Państwu przeprowadzenie całej inwestycji: od dokumentacji początkowej, zakupu gruntu, po wybudowanie i wykończenie obiektu, na znalezieniu najemcy kończąc. W przypadku realizacji obiektu w ramach parku logistycznego, całość procesu odbywa się kompleksowo, podobnie jak w przypadku BTS, lecz dodatkowym atutem jest przemysłowe sąsiedztwo i możliwość zainwestowania w kilka obiektów w jednej lokalizacji. Szczegółowe analizy rentowności takiego przedsięwzięcia przedstawimy na zrealizowanych przykładach.

Budowa obiektu na własne potrzeby i na wynajem

Proponujemy Państwu inwestycje w rozwój swojej firmy za pośrednictwem częściowego finansowania z zewnątrz (kredyt i przychody z najmu). Jeśli do tej pory funkcjonują Państwo w wynajmowanym obiekcie i ponoszą z tego tytułu koszty czynszu i mediów, to nasza propozycja opiera się o założenie wybudowania nowej siedziby dla Państwa firmy, z potencjałem dalszego rozwoju w perspektywie 5-10 lat, finansowaniem budowy na poziomie dotychczasowego czynszu najmu, a po przeprowadzce radykalnym obniżeniu kosztów mediów.

Inwestycja w budowę parku logistycznego

Dla inwestorów dysponujących większym kapitałem proponujemy wzięcie udziału w realizacji naszych kolejnych parków logistycznych, które niezmiennie cieszą się dużym zainteresowaniem. Realizacja inwestycji, etap przystąpienia do inwestycji oraz scenariusz realizacji zysku może być różny, w zależności od preferencji inwestora. Tutaj również jesteśmy gotowi przedstawić możliwe scenariusze w oparciu o dotychczasowe realizacje.

Zakup obiektu z najemcą

W naszym portfolio realizacji są również obiekty, które budujemy z myślą o długoletnich najemcach. Jest to bardzo dobra lokata kapitału i inwestycja przynosząca bezpieczny zysk w perspektywie 10-15 lat. Podejmujemy się realizacji budowy obiektów pod konkretnych najemców z perspektywą odsprzedania obiektu wraz z wieloletnią umową najmu.

Inwestycja kapitałowa w realizacje SBU

Przygotowujemy ofertę dla inwestorów z mniejszym kapitałem, dla których inwestycja w transparentne działania naszej firmy może stanowić alternatywę dla lokat, funduszy czy mieszkań na wynajem. Prosimy o kontakt, jeśli są Państwo zainteresowani.